Çalık Enerji

İNSAN KAYNAKLARI İŞE ALIM VE SÜREÇ GELİŞTİRME EKİBİMİZ "İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ"NE LAYIK GÖRÜLDÜ


İnsan Kaynakları Zirvesi’nde verilen; bu sene 14. ‘sü düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 11 Şubat’ta düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi. 

İnsana Saygı Ödülleri; adaya özel cevaplama oranını en az yüzde 99 ve üzerinde gerçekleştiren, en çok istihdam yapan ve en çok başvuru yapılan firmalara verilmektedir.

Bu yıl, “ Sahne Senin Varlığınla Fark Yarat ”  teması ile insan kaynakları profesyonellerinin karşısına çıkan İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde, Çalık Enerji İnsan Kaynakları İşe Alım ve Süreç Geliştirme Müdürü Sn. Görkem Özkan ve ekibi İnsana Saygı Ödülü”nü Çalık Enerji adına aldı.

Tören sonrasında Sn.Görkem Özkan; “Çalık Enerji olarak İK Politikamızı ‘İnsana Değer, Geleceğe Yatırım’ sloganımız doğrultusunda şekillendirdik. “İnsana Saygı Ödülü” ile potansiyel çalışanlarımızın başvurularını değerlendirme sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti paylaşmış olduk ve çalışmalarımızın bu şekilde ödüllendirilmesinden onur duyduk. İnsan Kaynakları alanında, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan ‘İnsana Saygı Ödülü’nü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Başvuru yapan tüm adaylarımıza ve Kariyer net ailesine çok teşekkür ederiz. ” dedi.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com