Çalık Enerji

ÇALIK ENERJİ KARİYER FUARINDA GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ İLE BULUŞTU


​Türkiye'nin mühendislik mesleğinde özel ulusal ölçekli ilk kariyer fuarı olan; "1. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF)", 05-06.10.2015 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi'nde geniş bir katılım ile gerçekleşti.

Teknoloji şirketleri, uluslararası ve ulusal şirketler, mühendislik odaları, üniversitelerin kariyer ofisleri ve mezun dernekleri gibi bir çok farklı sektör ve alanlardan katılımla gerçekleşen fuarda Çalık Enerji, “Enerji Sektörü Sponsoru” olarak yer aldı. İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ve İTÜ İş ve İnsan Kaynakları Merkezi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay Bey’ler standımızı ziyaret ederek organizasyona katkılarımızdan dolayı firmamıza teşekkürlerini ilettiler. 

Çalık Enerji standımıza ilginin yoğun olduğu fuara, çok sayıda mühendislik öğrencisi, yeni mezunlar ve deneyimli mühendisler katılım gösterdi. Kendilerine dağıtılan staj ve iş başvuru formlarını da dolduran öğrenciler, Çalık Enerji personellerimizden faaliyetlerimiz ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi aldılar.

Standımızda görev alan çalışanlarımız Yusuf Tatlı, Cevdet Asker, Dicle Dörtok, Güneş Akat, Zeynep Tuğçe Yaz, Mehmet Başayan ve Burcu Özdemir’e organizasyonumuza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com