Çalık Enerji

ÇALIK ENERJİ "EİF ENERJİ FUARI"NA KATILDI


Bu yıl sekizincisi düzenlenen, Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışıldığı bir platform olan “Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı / EIF 2015”te Çalık Enerji yerini aldı. 

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşen kongrenin amacı; başta elektrik üretim kaynakları olmak üzere, Dünya ve Türkiye enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturulmasıdır.

Bu yılki kongre programı kapsamında gerçekleşen ikili görüşmeler, kısa kurslar ve konferanslarda Çalık Enerji aktif olarak yer aldı. 3 gün süren organizasyonda, standımız üst düzey yetkililer ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Fuar kapsamında yöneticilerimiz ile fuara katılan çeşitli ülkelerin bakan ve üst düzey yetkilileri ile ikili görüşmeler gerçekleşti.

04 – 06 Kasım 2015 tarihlerinde ATO Congresium Ankara International Convention & Exhibition Centre’de gerçekleşen kongreye yerli ve yabancı pek çok enerji firması yetkililerinin yansıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri iştirak etmişlerdir.

Fuar süresince standımızda şirketimizin tanıtımına katkıda bulunan çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.


Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com