Çalık Enerji

BAŞARILARLA DOLU GEÇEN BİR YIL 2015


Çalık Enerji ailesi, 2015 yılı içinde gerçekleştirdiği projelerin ve yeni anlaşmaların başarılarını, Technovision firmasının açılışını aynı zamanda yeni yılı karşılamanın mutluluğunu hep birlikte kutlamak üzere 06.01.2016 Çarşamba günü bir araya geldi.

Wyhndam Otel’de gerçekleşen etkinlik İnsan Kaynakları İşe Alım ve Süreç Geliştirme Müdürümüz Sn. Görkem Özkan’ın konuşması ile başladı. 2015 yılı başarı hikayelerinin özetlendiği kısa film gösteriminin ardından Genel Müdürmüz Sn. Osman Saim Dinç kısa bir konuşma yaptı.

Konuşmasında geçmiş başarılarımız için çalışanlarımıza teşekkürlerini ileten Genel Müdürümüz,  2016 hedeflerimizin bu başarıları katlayarak arttırmak olduğunu, bu konuda Çalık Enerji ailesinin her bir ferdine sorumluluk düştüğünü belirterek, herkes için verimli ve güzel bir yıl olması dileklerinde bulundu.

Ardından söz alan EPC ve İK Direktörümüz Sn. Yıldıray Tınar yaptığı konuşmada şirketimizin kocaman bir aile olduğunu vurguladığı konuşmasında, bu ailenin bireylerinin birbirlerine gösterdiği saygılı davranışların ve doğru iletişimin, bizler için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha belirtti. 

Konuşmaların bitiminde bando ekibi eşliğinde pasta kesildi. Ardından gerçekleşen yemek organizasuonu ile etkinliğimiz son buldu.

Bu vesile ile 2016 yılının tüm Çalık Enerji ailesi için sağlıklı, huzurlu, mutluluk ve enerji dolu bir yıl olmasını temenni ederiz.

​​

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com