Çalık Enerji

ÇALIK ENERJİ "MAKİNİSTANBUL"DA


İstanbul Teknik Üniversitesi, “Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Klübü”nün etkinliği olan Makinistanbul’da bu yıl Çalık Enerji de yer aldı.

İş hayatının temellerini okul sıralarındayken atmak isteyen öğrencilerin taleplerine yönelik olan ve sektöründe  öncü  firmalarla,  öğrencileri  buluşturan  öğrenci  zirvesi   “Makinistanbul”;  bu yıl 31 Mart - 1 Nisan 2016 tarihlerinde, İTÜ Gümüşsuyu Kampüsü’nde düzenlendi. İlki 2005 yılında olmak üzere “Kariyer Günleri” adı altında düzenlenen organizasyon, 2010 yılından sonra teknik bir yön de kazanarak “Ulusal Makine Mühendisliği Öğrenci Zirvesi” halini aldı. Hemen sonra markalaşma adına atılan bir adım olarak “Makinistanbul” adını aldı ve bugün İTÜ öğrencileri tarafından düzenlenen en büyük öğrenci zirvelerinden biri konumuna geldi.
2 gün süren zirvede, destekleyici firmaların konuşmacıları ile özel davetlilerin katıldığı seminerler, paneller ve söyleşiler düzenlenmektedir. Aynı zamanda, katılımcı tüm firmalara etkinlik alanında stant açma imkanı tanınarak öğrenciler ve profesyonellerin buluşması sağlanmaktadır.

Organizasyondaki standımızda, çalışanlarımız 2 gün boyunca öğrencilerle bir araya gelerek, şirketimiz ve projelerimiz hakkında öğrencilere bilgi verirken, öğrencilerin sorularını da cevapladılar.


Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com