Çalık Enerji

ÇALIK ENERJİ “23.DÜNYA ENERJİ KONGRESİ"NDE ALTIN SPONSOR OLARAK YER ALDI


​“23. Dünya Enerji Kongresi” 09-13 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Çalık Enerji’nin altın sponsor olarak desteklediği kongrenin ana teması; “yeni ufukları kucaklamak, yenilikçi bir kavram ve içerik vadetmek” idi.


Dünya Enerji konseyinin en önemli etkinliği olan “Dünya Enerji Kongresi”, katılımcılarının enerji sorunlarını ve çözümlerini küresel bir bakış açısıyla daha iyi anlayabilmeleri için her yıl düzenlenen uluslararası enerji kongresidir.

“23. Dünya Enerji Kongresi”nde, sanayinin önde gelen liderleri, uluslararası örgütler, medya kuruluşları, üniversiteler ve enerji sanayii birliklerinden gelen, 10.000’den fazla enerji lideri yer aldı.

Kongrede uluslararası enerji sorunları ve çözümleri, küresel bir bakış açısıyla ele alınma fırsatı buldu. İkili görüşmelerle ülkeler arasındaki enerji işbirlikleri için önemli fırsatlar sunulurken, eş zamanlı gerçekleşen fuarıyla da enerji alanındaki güçlü firmalar bir araya getirildi.Fuar alanında kurulan Çalık Enerji standı bir hafta süresince ziyaretçilerini ağırladı.

Çalık Enerji çalışanlarımız tarafından standımızda, Çalık Enerji hakkında detaylı bilgiler verilirken, tamamlanan başarılı projelerimizin görselleri ve detayları da, ilgililerle paylaşıldı.

“Dünya Enerji Kongresi”nde yer alan değerli Çalık Enerji ve Çalık Holding çalışanlarımıza desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com