Çalık Enerji

İLETİŞİMCİLER BİR ARAYA GELDİ


​Çalık Holding bünyesinde bu yıl 3.sü düzenlenen Çalık Holding iletişimciler toplantısında Çalık Ailesi’ne bağlı şirketlerimizin, Kurumsal İletişim Departmanları bir araya geldi. 

Toplantıda iletişim konularında geçtiğimiz yıl yapılan çalışmalar ve gelecek yıl hedefleri konusunda Holding’e bağlı şirketlerimizin ilgili departmanları birbirleri ile görüş alışverişinde bulundu.  

Çalık Holding bünyesinde yer alan tüm çalışanlarımızın bağlılık, aidiyet, çalışan memnuniyeti ve şirket içi iletişimlerinin arttırılması gibi konular görüşülürken, 2017 hedef planlarımız arasında bu kavramların her zaman daha iyiye taşınabilmesi için yapılabilecek faaliyet ve projeler üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. 

Çalık Holding Kurumsal İletişim Direktörümüz Sn. Özlem Yalçın, yaptığı konuşmada gerçekleştirilen projeler ve 2017 yılı faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgiler vererek,  2017’de de ortak bir dil ve ortak hedefler doğrultusunda ilerleneceğinin mesajını verdi. 

Toplantıda grup şirketlerimizin yanı sıra beraber çalışmakta olduğumuz ajansların temsilcileri de detaylı sunumlar yaptılar. Sunumlarda yer alan çeşitli şirketlerin reklam kampanyaları ve dünyadaki güncel iletişim stratejileri konuları, dış iletişimimiz için oluşturulan vizyon, misyon olgularının geliştirilmesi açısından değerlendirmeye alındı.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com