Çalık Enerji

KARİYER ZİRVESİ’NDE İTÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTUK


​İTÜ Kariyer Merkezi'nin, 20 - 23 Şubat tarihleri arasında bu yıl 4.sünü gerçekleştirdiği "İTÜ Kariyer Zirvesi'17"de, 3 ayrı yerleşkede stant kurarak öğrencilerle bir araya geldik.

46 öğrenci topluluğunun iş birliğiyle, 9 fakülte ve 4 yerleşkede gerçekleşen İTÜ Kariyer Zirvesi, farklı sektörlerde 100'den fazla markayı öğrencilerle buluşturdu. Avrasya'nın en büyük kariyer etkinliği olma özelliğine sahip zirvede, Çalık Enerji Gümüşsuyu Yerleşkesi Birim Sponsoru olarak yer aldı. Gümüşsuyu, Maçka ve Ayazağa Kampüsleri olmak üzere 3 ayrı yerleşkede açılan standlarımızda yer alan, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, İdari İşler Departmanları ile Petrol Gaz ve EPC Direktörlüklerimizden çalışanlarımız, İTÜ'lü öğrencilere Çalık Enerji'nin faaliyet alanları ve projeleri hakkında bilgi verip, sorularını cevapladı.

Etkinliğin ilk günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleşen açılış töreninde, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca açılış konuşmasını yaparak, içlerinde Eczacıbaşı Holding, Vestel, Arçelik, Doğuş İnşaat, TAI gibi firmaların bulunduğu, çok sayıda şirketi temsilen gelen yöneticilere rozetlerini takdim etti. Çalık Enerji adına, Satınalma ve Lojistik Direktörümüz Dr. Orhan Orhon  kendisine takdim edilen "İTÜ Rozeti"ni teslim aldı.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com