Çalık Enerji

NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİ


​Nükleer endüstrinin önde gelen yerli ve yabancı çok sayıda temsilcisini ağırlayan "IV. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi", 8 - 9 Mart tarihleri arasında İstanbul, Pullman Otel'de gerçekleşti.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Nükleer Mühendisler Derneği, T.C. Türkiye İş Birliği ve Koordinasyon Ajans Başkanlığı, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Yatırım Ajansı gibi kurumların destekleriyle organize edilen zirveye, Çalık Enerji "Altın Sponsor" olarak katılım gösterdi. Katılımcılar ve firmalar arasında görüşmelerin gerçekleştiği zirvede, Çalık Enerji'nin stantında da ziyaretçiler eşliğinde çok sayıda ziyaretçi ağırlanırken, ikili görüşmeler de gerçekleşti.

İki gün boyunca, IV. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi kapsamında, Japonya, Rusya, İngiltere, Almanya, Çin, Fransa ve Çek Cumhuriyeti'nden gelen firmalar, Türk ortaklar bulmak için 200'ün üzerinde ticari eşleştirme görüşmesi yaptı.

Zirvede, Çalık Enerji'nin yanı sıra sponsor veya katılımcı olarak Akkuyu Nükleer, Aselsan, Mitsubishi, IAEA, Skoda, Siemens, GAMA ve Çimtaş gibi bir çok ulusal ve uluslararası firma yer aldı.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com