Çalık Enerji

“21. ÖZBEKİSTAN ENERJİ FUARI” GERÇEKLEŞTİ


​17 -19.05.2017 tarihleri arasında, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te  "21st Global Oil & Gas Conference" düzenlendi. Organizasyonda Çalık Enerji Silver Sponsor olarak yer aldı.

Yoğun ilgi gören organizasyona çok sayıda firma ve ziyaretçi katılım gösterdi. Çalık Enerji de dahil olmak üzere Uzneftgaz, GE, Lukoil, Honeywell, Siemens, Mitsubishi, Gazprom, Liebherr gibi bir çok büyük şirketin standla katılım gösterdiği fuar kapsamında, çeşitli seminer ve konferanslar da yapıldı. EPC Taahhüt Operasyonları Direktörümüz Sn. Özgür Sarıkaya, organizasyon kapsamında gerçekleştirdiği sunumda Çalık Enerji ve faaliyet alanları ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Şirketlerin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, protokolün de yer aldığı organizasyonun açılışını Özbekistan Enerjiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sn. Gulomcan İbragimov gerçekleştirdi. Standımızı ziyaret eden Sn. İbragimov, yöneticilerimizden mevcut projelerimiz hakkında bilgi aldı. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda, Navoi-2 ve Turakurgan proje çalışanlarımız, ziyaretçilere şirketimizi tanıtarak, sorularını yanıtladılar.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com