Çalık Enerji

İNERMA ENERJİ ZİRVESİ


Bu yıl ikincisi düzenlenen INERMA Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi, 27-30 Eylül 2017 tarihleri arasında, İstanbul'da düzenlendi.

Hilton Bosphorus Convention Center'da, akademisyenleri ve enerji sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren zirve, Enerji Bakanlığı'nın desteğiyle, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Clarion Events Türkiye işbirliği ile gerçekleştirildi.

Organizasyonun 3. günü düzenlenen Yenilenebilir Enerji Paneli'nde Çalık Enerji, Enerji Yatırımları Direktörümüz Sn. Hikmet Gökoğlu ile birlikte, MB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Muharrem Balat , Borusan EnBW Genel Müdürü Sn. Mehmet Acarla ve SİEMENS Türkiye CEO'su Sn Hakan Yıldırım konuşmacı olarak yer aldılar. Dünyada ve Türkiye'de yenilenebilir enerji sektörünün konuşulduğu panelde; yenilenebilir enerji kaynakları ve stratejileri, bu kaynakların verimliliği ve kullanılabilirliği, teknolojik gelişmeler, Türkiye'nin sektöre girişi ve bugünkü  yeri gibi önemli konulara yer verildi.

Zirve'de, enerji alanında özel sektör, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler bir araya getirilerek yurtiçi ve yurtdışında enerji ve enerji hammedeleri ile ilgili son gelişmelere ev sahipliği yapıldı.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com