Çalık Enerji

ÇALIK ENERJİ "INTERNATIONAL STEVIE AWARDS" DEN 2 ÖDÜL KAZANDI...


11.’si düzenlenen “Uluslararası Stevie Awards İş Ödülleri” organizasyonu kapsamında Çalık Enerji İnsan Kaynakları Ekibi “Yılın İnsan Kaynakları Takımı” ve Sn. Görkem Özkan “Yılın İnsan Kaynakları Yöneticisi” katagorilerinde aday olarak, 13.08.2014 tarihinde her iki dalda da  Bronz ödül kazanmıştır.

60 ülkeden, 3500 firmanın katıldığı ödül yarışında, Çalık Enerji İnsan Kaynakları İşe Alım ve Süreç Geliştirme Ekibi iki ayrı kategoride, Dünya çapında faaliyet gösteren uluslararası firmalarla ve aynı zamanda diğer yöneticilerle yarışarak çok sayıda firmayı geride bırakmıştır.

Çalık Enerji İnsan Kaynakları İşe Alım ve Süreç Geliştirme Müdürü Sn. Görkem ÖZKAN, ödülünü “Takım Lideri” olarak aldığı gibi, süreçleri beraber yürüttüğü ekibine  de ikinci bir ödül kazandırmıştır. Stevie Awards Hakkında:The Stevie Awards, 30'dan fazla ülkeden binlerce projenin değerlendirildiği, Dünya’nın en prestijli iş ödüllerinden biridir. 2002 yılından beri düzenlenen The Stevie Awards, iş dünyasında kazanılan başarıların ve kuruluşların topluma sağladığı katkıların ödüllendirilmesi, bunların uluslararası platformlarda duyurulması  amacıyla verilmektedir. Jüri heyetini, Dünya’nın önde gelen başarılı işletme profesörleri, girişimcileri, inovasyoncuları ve yöneticileri oluşturmaktadır. Her sene farklı jüri üyelerinin yer aldığı, 200 kişilik ekip, her yıl bir çok projeyi gözden geçirmektedir. Adını Yunanca’daki ‘Taçlandırma’ anlamına gelen Stevie sözcüğünden alan organizasyon, kısa sürede dünyanın en kapsamlı ve en beğenilen ödül programlarından biri haline gelmiştir. Ödül hakkında detaylı bilgiye http://www.stevieawards.com/ linkinden ulaşabilirsiniz. 
 
Çalışmalarına hız kesmeden devam edecek ve de geliştirecek olan İnsan Kaynakları Ekibimizin daha nice ödülleri alacağına inanıyor ve kendilerini tebrik ederek başarılarının devamını diliyoruz.

Çalık Enerji

İletişim

  • Adres: Büyükdere Cad. No:163 34394 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

  • Tel:+90 (212) 306 50 08

  • Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

  • E-Posta: info@calikenerji.com