Çalık Enerji

Çalık Enerji olarak kurulduğumuz 1998 yılından bu yana farklı coğrafyalarda gerçekleştirmekte olduğumuz başarılı anahtar teslim taahhüt operasyonları projeleri ile dünyanın önde gelen enerji şirketleri arasında yer almaktayız.

Kariyer Çalık Enerji'de

Çalık Enerji, değişmeye devam eden iş dünyasında rekabet üstünlüğünü, nitelikli insan gücüyle sağlamayı hedeflemektedir. 

Çalık Holding’in “adalet” ve “insan odaklılık” değerleriyle hareket etmektedir.  

Performans yönetimini ve kariyer ile yedekleme planlarını, tüm çalışanlara eşit iş fırsatları sunma amacı doğrultusunda odağına almaktadır. 

Bir diğer temel değeri olan “çeviklik” ile yalnızca Türkiye’nin değil, çalıştığımız tüm ülkelerin iş ve sosyal güvence yasalarına uygun hareket etmektedir.  

Ülkelerin talepleri için hızlı adaptasyon kabiliyetine sahip organizasyonlar oluşturmakta ve yerel istihdam sağlamaktadır. 

Bunların yanı sıra, sürdürülebilirlik bakış açısıyla büyümeye devam edebilmesi için önemli bir yol haritası olma niteliği taşıyan kurumsal iş ilkelerini benimsemektedir.  

Söz konusu ilkeler ile bugünün gerçeklerinin kavranmasını ve geleceğin muhtemel oluşumlarına hazır olunmasını sağlamakta, bu sayede sağlam ve dinamik yapılar kurmaya devam etmektedir. 

Kurumsal iş ilkeleri, aşağıda yer alan maddelerle açıklanmaktadır; 

• Şeffaflığa dayalı açık bir iş anlayışı, 

• Yaratıcı, verimli ve etkin bir iş yönetimi, 

• Etkin iletişim ve sürekli eğitim ortamı, 

• Yenilikçi ve geliştirici iş yapma şekli, 

• Güncel teknoloji kullanımı, 

• Müşteri odaklı çalışma anlayışı, 

• Sevgiye ve saygıya dayalı çalışma ortamı, 

• Toplumun inançlarına, temel değerlerine duyarlı ve saygılı iş yapış süreci.

Çalık Enerji'de Yaşam

Çalık Enerji insan kaynakları politika ve uygulamalarını Çalık Holding’in değerlerini baz alarak şekillendirmiştir. Bu bağlamda Çalık Holding ve tüm Grup şirketleri için geçerli olan; adalet, insan odaklılık, itibar, gönülden çalışmak, yenilikçilik, çeviklik ve sürdürülebilirlik değerlerinin her bir çalışan tarafından benimsenmesi ve yapılan her işte dikkate alınmasına azami önem atfedilmektedir.

Kurumsal Aktiviteler
Kurumsal Aktiviteler

Açık

Pozisyonlarımız